Diena, prasidėjusi kitaip, gal kitaip privers susimąstyti apie darbus, kuriuos dirba mūsų mylimi tėveliai?! Ačiū Daivai Novikienei iš Ukmergės Policijos Komisariato, mūsų pirmokų - Juditos Kulakauskaitės, Igno Striukio, Kornelijos Dūdaitės, Klevo Kraucevičiaus, Juliano Kalošos, Rugilės Kalibataitės mamoms ir tėčiams už tai, kad neįprastai ir atsakingai, praktiškai ir žaismingai, įdomiai ir patraukliai mums papasakojo apie švietimo darbuotojo, ugniagesio, policininko, gydytojo darbą, ačiū įstaigų vadovams, maloniai sutikusiems priimti mokinius, visiems, talkinusiems! Kas gi dabar žino, kas bus kas Lietuvoje? Tikimės, kad po tokių renginių planų atsiras! Ačiū auklėtojoms - Jovitai Šniokienei, Vilmai Grigienei, Žydrai Grigienei, ir dar- mokytoja Rima Jakštienė buvo su pačiais geriausiais Jono Basanavičiaus gimnazijos mokiniais!!!