El. paštas: rastine@basanavicius.ukmerge.lm.lt
Darbo laikas: I-IV 8-16.45 val., V 8-15.30 val.
  • Description slide 5

• Description slide 6

• Description slide 7

• Description slide 8

Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos sporto salėje sausio 17-ąją buvo sužaistos pirmosios šio rajono lygos antrojo etapo rungtynės, kuriose susitiko dvi Jono Basanavičiaus gimnazijos komandos – „UJBG-1“ ir „UJBG-2“. Po atkaklios kovos sunkią pergalę pasiekė jungtinė gimnazijos trečiokų ir antrokų komanda „UJBG-2“ rezultatu 85:83 (14:19, 28:23, 19:23, 24:20) palaužusi mokyklos abiturientus „UJBG-1“.

Mačo pradžia sėkmingiau susiklostė Justino Sakalausko ir Nojaus Verbicko vedamai ekipai, kuri po pirmųjų dešimties minučių turėjo 5 taškų pranašumą – 19:14.

Vis dėlto antrajame ketvirtyje kelis tritaškius pataikė Mantas Sviridovas, prie jo prisidėjo ir Petras Dzežulskis, Sviridovas dar surengė kelis sėkmingus reidus varžovų krepšio link ir iniciatyvą netrukus perėmė „UJBG-2“, per antrąjį ketvirtį išlyginusi rezultatą – 42:42.

Po ilgosios pertraukos komandos toliau keitėsi geromis atkarpomis – „UJBG-1“ gretose ir toliau nesustabdomi buvo Justinas Sakalauskas ir Nojus Verbickas, „UJBG-2“ ekipoje puikiai rungtyniavo Domantas Gečys ir Mantas Sviridovas. Pastarasis trečiojo ketvirčio viduryje buvo nubaustas technine pražanga, dėl kurios kiek sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidė abiturientų komanda, po trisdešimties žaidimo minučių pirmavusi 65:61.

Paskutiniajame mačo ketvirtyje užvirė tikras nervų karas – likus žaisti 4 sekundes nežymią persvarą turėjo „UJBG-2“ ir nors „UJBG-1“ dar turėjo kelias akimirkas lemiamai atakai, ji pasibaigė klaida, o pergalę rezultatu 85:83 šventė „UJBG-2“.

Abi Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos komandos kitą savaitę dar turės sužaisti su Taujėnų gimnazijos ekipa. Po šio rato ir paaiškės, kas atstovaus Ukmergės rajonui III „Juventus“ krepšinio lygos etape.

„UJBG-2“: Domantas Gečys 34, Mantas Sviridovas 26, Ignas Striukys 10, Petras Dzežulskis 9, Deividas Šilaitis 6.

„UJBG-1“: Nojus Verbickas 33, Justinas Sakalauskas 32, Martynas Šimonis ir Dovydas Gumbaragis po 4, Karolis Ingaunis ir Laurynas Eigelis po 3, Paulius Kapočius ir Tomas Urbonavičius po 2.