Gyvendami bendruomenėje kasdien susiduriame su konfliktinėmis situacijomis. Savaime konfliktas nėra blogis, tai - galimybė tobulėti ir augti. Problema - kaip mes sprendžiame iškilusius konfliktus.

Lapkričio 12 dieną, Jono Basanavičiaus gimnazijoje lankėsi daugeliui neįprastos profesijos atstovė - mediatorė Odeta Inte.

Odeta 1a klasėje (auklėtoja D.Prokapienė) vedė klasės valandėlę, tema: “Konfliktai: spręskime taikiai”.

Modulyje “Mokomės mokytis” (mokytoja J.Darulienė) pradėję gvildenti konfliktų temą ir išanalizavę asmeninį konfliktų sprendimo būdą, mokiniai, padedant kviestiniam svečiui, mokėsi spręsti konfliktus taikiai: piešė konfliktines situacijas, jas pristatinėjo, išgirdo mediatorės įžvalgas.

Šio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su mediatoriaus profesija, patobulino konfliktų sprendimo įgūdžius.