Gimnazijoje vyksta tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė.  Nuo pirmadienio vyksta IT konkursas „Bebras“, chemijos pamokos kitaip.

Biologijos pamokose daug diskutuojama apie sveiką mitybą ir sveiką maistą. Teisingą atsakymą sunku rasti. 2c klasės moksleiviai domėjosi E priedais  įvairiuose jų pamėgtuose   produktuose. Susiskirstę grupėmis, surinkę informaciją,  paruošė stendinius pranešimus, kuriuos pristatė mokiniams. Daugelyje produktų yra sintetinių  aromatinių kvapų, stabilizatorių, emulsiklių, kurie žymimi E raidėmis.

1a ir b klasių moksleiviai domėjosi GMO. Atsakymų ieškojo ir miesto parduotuvėse,  skaitydami maisto produktų etiketes. Surinkę  informaciją parengė gamtamokslinius pranešimus. Mokiniai sužinojo apie GMO kilmę, kuriose šalyse auginami  ir kokiu tikslu .Šios žinios praverčia ne tik mokantis biologijos.