Vyko krepšinio šventė, skirta Jono Basanavičiaus gimnazijos 80-mečiui paminėti. Džiugu, kad į šventę atvyko UJBG baigę mokiniai, kurie krepšinio aikštelėje jėgas išbandė su "Juventus" krepšinio lygos čempionais - UJBG I . Po kovos, padovanojusios gražių epizodų, pergalę iškovojo Jono Basanavičiaus gimnaziją baigusių krepšininkų komanda. Varžybų dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Valentinas Gendvilis. Į šventę atvykęs "Juventus" krepšinio lygos direktorius Paulius Čyvas pasveikino lygos rajoninio etapo nugalėtojus ir prizininkus bei įteikė dovaną gimnazijai. Jono Basanavičiaus gimnazijos bendruomenė dėkoja Miglei Ivanauskienei ir "Pound" merginoms, už puikiai užfiksuotas šventės akimirkas - Vijolei Ivanauskienei, už finansinę paramą - buvusiam mokiniui, AASE vadovui Povilui Ušinskui, 47-os ir 53-os UJBG laidos absolventams ir "Šilo" progimnazijai už "salės nuomą". Varžybas organizavo fizinio ugdymo mokytojai: Vilma Grigienė, Saulius Grigas ir Rasa Ordavičienė.