Lapkričio 23, dr.Jono Basanavičiaus gimimo dieną, gimnazijos bendruomenė iškilmingai paminėjo šį garbingą jubiliejų.

Šventė prasidėjo Šv.mišiomis ap.Petro ir Povilo bažnyčioje. Vėliau bendruomenės nariai ir svečiai rinkosi gimnazijoje, kurioje ir  vyko iškilmingas renginys. Jame dalyvavo įvairių mokyklos laidų mokiniai, susitiko kolegos mokytojai, atvyko Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos atstovai,  Ukmergės rajono savivaldybės  administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, bendruomenę sveikino LR seimo narys Juozas Varžgalys.

Mokinius, kolegas ir visą didelę bendruomenę sveikino ir žiburius ant  simbolinio pažinimo ir gyvasties medžio įžiebė mokytojo Rapolo Sriogio dukra Birutė Vaitkienė ir anūkas Darius Sriogis, graži Minderių šeima -  Valdemaras, Birutė ir Gediminas, Kerzų šeima - Arūnas, Irina ir Judita, Kęstutis Miškinis, skaitovai, 2011 metų laidos mokiniai -  Adomas, Tadas, Paulius ir Mečislovas, mokytojai-buvę mokiniai – Rima Bigenienė, Irena Čereškienė, Dalius Čepas, Neringa Čeponytė, Rima Jakštienė, Alvyda Jurkėnienė, Gražina Macijauskaitė, Daiva Liumparienė ir kiti mokytojai. Simbolinis medis – gimnazisto Jokūbo Bierio dovana gimnazijai.  Bendruomenė ir svečiai žiūrėjo gimnazistų parengtą programą, klausėsi buvusių mokinių prisiminimų ir sveikinimų, aplankė  gimnazijoje surengtas parodas.

Dėkojame didelei gyvybingai bendruomenei, net ir po daugelio metų puoselėjančiai šiltus jausmus ir prieraišumą mokyklai ir jos vertybėms.

Kristina Krivickienė