Rugsėjo 24-spalio 15 dienomis gimnazijoje vyko fizinį aktyvumą skatinantis projektas "Sveika ir sportuojanti bendruomenė". Jo metu vyko Fotografinė- publicistinė  paroda  „ Kauno Žalgiris- tavo mokykloje“, Spartakiada-tarpklasinės- krepšinio, tinklinio, futbolo, stalo teniso varžybos. Tinklinio varžybose  jėgas panoro išbandyti net 18 gimnazistų komandų. Pirmąją vietą vyresniųjų tarpe iškovojo 3A klasė, antri liko 4B, treti - 4C klasė. Jaunesniųjų tarpe nugalėtojais tapo 2b klasės mokiniai, antra liko 2a klasės I-oji komanda, o trečioje vietoje - 2a klasės II-oji komanda. Futbolo varžybos tarp 3-4 klasių trečiąją vietą iškovojo 3d klasė, antri - 3b, nugalėtojais tapo 4c klasė, tarp 1-2 klasių-trečiąją vietą iškovojo 2b klasė, antrą - 1c, nugalėjo 1a klasė. Krepšinio varžybų nugalėtojais tapo 3a, antri liko 4c, treti - 3d klasės mokiniai, tarp jaunesniųjų klasių mokinių nugalėtojais tapo 2b, antra vieta atiteko 2a, o trečiąją vietą iškovojo 2b antroji komanda. Stalo teniso varžybų nugalėtojomis tapo Olivija Paplauskaitė (3d), antrąją vietą iškovojo Ernesta Astrauskaitė (2a), trečiąją - Kamilė Abramavičiūtė (2a). Nugalėtojai ir prizininkai vaikinai tarp 1-2 klasių - Pijus Januškevičius (1b), antroji vieta atiteko Danui Ramankevičiui (1b), trečioji - Nojui Baginskui (2b), tarp 3-4 klasių pirmąją vietą iškovojo Darius Mantas Varnas(4c), antrąją vietą užėmė Rokas Kalibatas (3c), trečiąją - Jovydas Jusevičius (3b). Projektas vyko 12 dienų, sužaistos 99 varžybos, kuriose dalyvavo 183 gimnazistai. Sportiškiausia klase tarp 1-2 klasių tapo 2b, tarp 3-4 klasių - 4c. Klasėms nugalėtojoms įteiktos pereinamosios taurės.

Dėkojame mokiniams, padėjusiems vykdyti varžybas: Deinarui Sikorskiui (3b), Ernestai Astrauskaitei (2a), Kamilei Abromavičiūtei (2a), Vestai Šarkytei (3d), Jovydui Jusevičiui (3b).

Projekto vykdytojai - fizinio ugdymo mokytojai Vilma Grigienė, Rasa Ordavičienė ir Saulius Grigas.