Šiandien gimnazijos skaitykloje susirinko  meninės žodinės raiškos mėgėjai  ir gerbėjai. Gimnazistai : Augustė, Povilas, Nojus, Ugnius, Kamilė, Rapolas, vadovaujami lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų Laimutės Bytautienės, Vidos Šidlauskienės ir Jovitos Majauskės, mokykliniam turui parengė poezijos ir prozos tekstus,  lietuvių ir užsienio autorių kūrinius.  Henriko Radausko lyriką lietuvių kalba skaitė gimnazijoje besimokanti ukrainietė Olga,  skaitovai Armantė, Auksė, Elija ir Ugnius pristatė meninę kompoziciją  „Apie literatūrą – tik gerai“.

Sveikiname visus dalyvius, dėkojame už meninio žodžio sklaidą!

Rajono mokinių meninio skaitymo  ture gimnaziją atstovaus  skaitovas Ugnius Navalinskas (V.M.Putinas „Prometėjas“), skaitovė Kamilė Misevičiūtė (M.Martinaitis „Medžiais tikėk“) ir meninę kompoziciją  „Apie literatūrą – tik gerai“ atliekantys skaitovai Ugnius Navalinskas,  Elija Barzdaitė, Auksė Pūtytė ir Armantė Bareikytė.

Linkime sėkmės mokyklinio turo nugalėtojams