Šiandien Jono Basanavičiaus gimnazijoje - Atvirų durų dienos šurmulys... Sutikome aštuntokus iš Senamiesčio, Užupio, Dukstynos, Šilo, Pašilės, Vidiškių mokyklų.  Mokinius sutiko ir sveikino bei ture po gimnaziją lydėjo gimnazijos direktorius Saulius Grigas, mokinių prezidentas Mangirdas Jurkėnas, Mokinių parlamento nariai ir savanoriai.  Laboratorijos įdomybės, basafizikų eksperimentai, bim-bom žaidimas, siurprizai muzikos, geografijos, anglų kalbos, informatikos kabinetuose, slapti gimnazijos laiptai, "chill" zonos, pradžiamokslio apie gimnaziją kahoot'as ir prizai geriausiems - tiek paruošėme miesto ir rajono aštuntokams  savo pasakojime apie erdvę, kurioje mokomės, žaidžiame, bendraujame, gyvename. Tikimės, kad kiekvienas mūsų pasakojamą istoriją papildė sava istorija, kurią pamatė, pajuto, nuskaitė gimnazijos erdvėse, gimnazistų ir  mokytojų veiduose.

Smagu buvo pasimatyti! Tikime, kad vėl susitiksime rugsėjo pirmąją!