Antradienį  gimnazijoje  šurmuliavo pirmokams skirtas renginys.  Trys laiškai, trys užduotys, trys  žaidimai trims naujoms  gimnazijos klasėms  - tokia skaičiaus magija šiandien lydėjo mūsų pirmokus J  Mokinių parlamento nariai – Mangirdas, Augustė, Karolis, Karolina,  Beatryčia,  Akvilė, Mantas organizavo pirmokų dieną gimnazijoje. Ji prasidėjo  nuo laiškų, kuriuose mokiniai gavo suformuluotas užduotis.  Asmenukė su Jonu Basanavičiumi, asmenukė su klasės auklėtoja, klasės prisistatymo kūrimas – šios užduotys  paįvairino  mokinių pertraukas ir telkė klasę.  O vieną pamoką skyrėme  komandiniams žaidimams.  MP dėkoja už talką vedant žaidimus  gimnazijos psichologei Jolantai,  socialinei pedagogei Irenai ir mokytojai Vilmai.

Po pamokų pirmokai rinkosi į baigiamąją dienos  popietę gimnazijos salėje. Čia Mangirdas, Karolina ir Augustė sudėliojo paskutinius dienos akcentus, apibendrino  pirmokų dieną, apdovanojo, pirmokų priesaiką priėmė,  himną kartu giedojo ir antspaudą “GIMNAZISTAS” uždėjo.

Viskas, užantspauduota ir patvirtinta - įsidrauginome!J

Linkime pirmokams  ilgai  išlikti tokiems  linksmiems, kokie jie buvo šiandien