Margoje dienų karuselėje, kasdienybės dulkėse pajuntame, kaip laikas vėl timpteli, subtiliai apgaubia sielą ir kūną žinojimu, kad bijome prarasti iliuziją, jog vėl švenčia pergalę prarastos valandos, dienos...  Ir užsimiršti šiam rate neleidžia mokiniai – kasmet vis nauji veidai, asmenybės – stebinančios, džiuginančios, sukeliančios pačių įvairiausių išgyvenimų mokytojo kasdienybėje.   Patikėkit, šis amžinas duetas – mokytojas ir  mokinys – kuria pasaulyje grožį, gėrį, dvasingumą. Todėl tebūnie Mokytojas, tebūnie  Mokinys, tebūnie mokyklos suolas, kuriame patiriame matematikos dėsnius, literatūros grožį, septynių natų gelmę, bendraamžių draugystę, pirmąją meilę...

Nuoširdi Mokytojų dienos organizatorių padėka skrieja "Jurginkiemio"  šeimininkei Virginijai Savickienei, papuošusiai šventinę dieną nuostabiais jurginų žiedais; UAB Prof-HARD ir Redai Liubomirskienei už logistinę pagalbą, o prezidento A.Smetonos dvaro muziejui už šventės rekvizitą - smetonišką mokyklinį suolą.

Gražios šventinės dienos, brangūs Mokytojai