Kovo 10 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas ir mokinių prezidento inauguracija. Rytą gimnazijos bendruomenė išklausė pirmokių Akvilės ir Kamilės pranešimą ir Kovo 11-osios sveikinimą, po kurio mokiniai žaidė  muzikinį žaidimą „Linksmai su daina“.  Po pamokų gimnazistai ir mokytojai susirinko į šventinį renginį ir mokinių prezidento Mangirdo  Jurkėno inauguraciją. Lyderio vairą jam į rankas jam atidavė Kristupas Miškinis.

Kovo 11 mūsų gimnazijoje išskirtina ne tik tuo, kad šią dieną inauguruojame prezidentą, šią dieną  mes metai iš metų pagerbiame mūsų šviesiausius, smalsiausius protus, stipriausius kovotojus – sportininkus.  Kasmet didelis būrys gimnazistų  dalyvauja olimpiadose, konkursuose, varžybose ir pelno daug prizinių vietų. Šiais metais organizatorių diplomais ir  padėkos raštais gimnazijos direktorius Valentinas Gendvilis apdovanojo virš 60 moksleivių. Renginį vedė  gimnazijos ketvirtokai Sonata Marija Šimėnaitė ir Linas Katiliavas.  Renginyje skambėjo gimnazistų dainos ir  skaitovo Ugniaus Navalinsko  žodis...

Sveikiname  visus su pavasariu, sus atgimstančia gamta ir širdimi!

Lai negandos neužtemdo šventinės nuotaikos, su KOVO 11!