Šių metų sausio mėnesį UKMERGĖS JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOJE prasidėjo tinklinio ,,4x4 MIX UJBG 2022 m.” turnyras. Norą dalyvauti pareiškė 53 gimnazistai, iš kurių buvo sudarytos 11 komandų. Komandos suskirstytos į du pogrupius. Kovos ratų ir minuso sistemomis tinklinio aikštelėje vyko 4 mėnesius. Šią savaitę turnyras baigėsi išaiškinus Didžiojo ir Mažojo finalų nugalėtojus. Mažąjame finale vietos pasiskirstė: I – Žalgiris (Martynas, Ernesta, Paulius, Mangirdas), II – Bajorai (Arnas, Aironas, Rugilė, Paulius, Tadas), III – Karoliniai (Karolis, Aistė, Andrius, Kevinas). Didžiąjame finale I-ąją vietą iškovojo ir čempionų medalius užsidėjo PUNCH (Emilis, Dainius, Gvidas, Erneta, Emilis), II-ąją vietą užėmė Šamanai (Saidas, Saulė, Klaidas, Austėja, Brooklyn), III vieta – Iva ir berniukai (Edvinas, Rokas, Iva, Lukas) , IV – Brigada (Rokas, Pijus, Jonas Nojus, Austėja, Ugnius) . Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Ukmergės sporto centro  ir Jono Basanavičiaus gimnazijos įsteigtais medaliais. Džiaugiamės visais, parodžiusiais pomėgį tinklinio sporto šakai, aktyviai ir azartiškai žaidusiais bei patyrusiais pergalių džiaugsmąIki naujų susitikimų tinklinio aikštelėje. Turnyro organizatoriai fizinio ugdymo mokytojai Vilma Grigienė, Saulius Grigas.