Kovo 30d. įvyko nacionalinis mokinių konkursas ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“, skirtas vyresniųjų klasių mokiniams. Konkursas yra rengiamas 22-ąjį kartą. Daugiau nei dešimt metų jį drauge organizuoja Krašto apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijos. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti jaunimo pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe ir kariuomene. Renginys vyksta trimis etapais. Pirmasis etapas buvo suorganizuotas mūsų gimnazijoje. Dalyvavo du mūsų mokyklos ketvirtokai. Tai Matas Zaloga 4c ir Linas Katiliavas 4b.

Labai džiugu, kad šie mūsų gimnazijos mokiniai pateko į finalą. Iš 150 dalyvių į finalą pateko tik 30 moksleivių.

Siekiant užtikrinti, kad konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalą galėtų stebėti visi norintys, konkurso finalas vyko gegužės 20 d. didžiausiame populiariosios kultūros renginyje Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2022“. Buvo tikrai įspūdingas renginys.

Nors ir nelaimėjome prizinės vietos, bet didelis laimėjimas – dalyvauti. Visi gavo atminimo dovanėles ir padėkos raštus.