Nors  šiandien Lietuvos laukuose vasara,  mūsų gimnazijoje  - derliaus šventė. Kiek daug siekta, trokšta, viltasi ir tikėta per visus mokslo metus. O kaip norėta savo laiką ir save pralenkti.

Kaip norėta kilti, lėkti, skristi,  kiek iššūkių įveikta, ir kiek atsisakyta... Supratom, kokie trapūs gali būti  gyvenimas, svajonės, planai. Susidūrėm su patirtimis, kurios privertė kitaip pažvelgti  į mokinio kasdienybę, į jauno žmogaus vietą visuomenėje ir pasaulyje.  O tai be galo daug...

Smagu, kad šiandien mūsų sėkmės kelias pamatuotas, o gerumo pamokos jau įvyko, belieka pasidžiaugti aktyvios veiklos   dalyviais - tai olimpiadų, konkursų laimėtojais, pažangiais mokiniais, pilietiškais ir iniciatyviais gimnazistais. Puikių pedagogų pamokyti, gerų ir rūpestingų tėvelių palaiminti jie pasiekė aukštų rezultatų.

Šiandien skamba mūsų bendruomenės padėka šeimoms, ugdančioms gražų atžalyną.