Rugsėjo pirmoji pabeldė į mūsų duris, širdis, pakvietė į kelionę žinių šalin ????
Gimnazijos bendruomenė šventę pradėjo dalyvaudama mišiose už mokinius ir mokytojus šv.Ap.Petro ir Povilo bažnyčioje. O gimnazijos kieme mokytojus ir gimnazistus sveikino gimnazijos direktorius Saulius Grigas, garbūs svečiai - Ukmergės rajono Meras Rolandas Janickas ir švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, abiturientas Kristupas Miškinis ir mokinių prezidentas Mangirdas Jurkėnas, savo kūrybos dainą atliko gimnazistė Samanta Sadovaitė.. Svečiai įteikė Mero padėkos ženklą buvusiam direktoriui Valentinui Gendviliui. Šis apdovanojimas įsteigtas pagerbti ir padėkoti savivaldybei nusipelniusiems, savivaldybę garsinantiems asmenims už ypatingus nuopelnus mokslo, švietimo, kultūros, sporto, valstybės tarnybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, verslo ir gamybos, tarptautinio bendradarbiavimo ir kitose srityse.
Nuotaikinga Mangirdo daina ir gimnazijos himnas palydėjo visus į naujus mokslo metus.
Su Rugsėjo pirmąja!