Kovo 11-osios išvakarėse mūsų bendruomenė švenčia! Įkvepianti direktoriaus Sauliaus Grigo kalba apie tūkstantines jaunimo galimybes laisvoje Lietuvoje, naujas choro repertuaras, jaunieji skaitovai, mūsų nuostabūs elfai-šokėjos, vedėjai Auksė ir Ignas audė margą šventės audeklą...

Įstabi diena, šiandien inauguruota 14-oji gimnazijos mokinių Prezidentė Karolina Blauzdytė, kuriai raktą į mūsų širdis perdavė Prezidentas Mangirdas Jurkėnas. Ir ne tik raktą, atsakomybę taip pat. Apkabiname Karoliną ir dėkojame Mangirdui!

Šventėje dalyvavo ir sveikino naująją gimnazijos mokinių Prezidentę Karoliną mūsų brangūs kaimynai - Antano Smetonos gimnazijos Mokinių savivaldos narės ir prezidentė Beata

Direktorius Saulius Grigas Įteikė kadenciją baigusiam mokinių Prezidentui Mangirdui Jurkėnui padėkos raštą ir knygą apie gimnaziją.

Viena istorija baigiasi, kita prasideda. Apie tai ir yra gyvenimas!

Su KOVO 11-ąja!