Gimnazijos ATVIRŲ DURŲ DIENOJE šiandien lankėsi  Ukmergės miesto ir rajono aštuntokai. Gimnazijos bendruomenė pristatė mokiniams ir juos lydintiems mokytojams gimnazistų meninę veiklą: dainavimo studija ir eksprezidentas Mangirdas pasveikino svečius dainomis, šokių kolektyvas naujausiu savo kūriniu, o skaitovės – sparnuotu žodžiu.

Direktorius Saulius Grigas sveikino aštuntokus ir kvietė mokytis mūsų gimnazijoje, be to, organizavo trumpą klausimų-atsakymų konkursą, kurio prizais tapo velykiniai kiškiai – artėjančios šventės pranašai J

Aštuntokai buvo pakviesti į ekskursiją po mokyklos ugdymo ir poilsio erdves: gimnazijos laboratoriją, sensorinį ir dailės kabinetus, Basafizikai visiems parodė keletą eksperimentų, 3D programą ir spausdintuvo veikimą svečiai galėjo pamatyti iš arti, ir tuo pasirūpino gimnazijos trečiokas Dovydas.   Mokinių parlamento nariai ir savanoriai organizavo mokinių grupių ekskursiją po mokyklą, prezidentė Karolina ir  MP sekretorė Urtė papasakojo apie mokinių savivaldos veiklą, ir, aišku, kaip gi be kahoot žaidimo ir prizų!

Ačiū, kad dalyvavote ATVIRŲ DURŲ DIENOJE J. Tikimės susitikti rugsėjo 1-ąją, mūsų mokykloje!