Gegužės 17d.į Vilniuje, S. Daukanto aikštėje vyko tikra kūrybiškų jauno verslo idėjų fiesta. Visuomenei atviroje Nacionalinėje mokinių bendrovių, startuolių mugėje-konkurse savo kuriamus produktus ir paslaugas pristatyti susirinko daugiau nei 170 moksleivių iš net 44 geriausių šiais mokslo metais įkurtų jaunųjų bendrovių. Nacionalinė mokinių kuriamų verslų mugė – tai finalinis mokinių ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ programos „Mokomosios mokinių bendrovės“ renginys, vainikuojantis besibaigiančius mokslo metus. Parodos metu mokiniai parduoda savo kuriamus gaminius, pristato vystomas paslaugas bei dalinasi dar mokyklos suole sukaupta patirtimi. Tai taip pat yra vieta jaunuoliams įsivertinti per mokinių bendrovės kūrimo laikotarpį padarytą pažangą bei jaunus verslus vertinantiems ir nominacijų bei trijų pirmųjų vietų nugalėtojus išrenkantiems komisijos nariams-verslo savanoriams parodyti per praktines verslumo pamokas įgytus įgūdžius bei kompetencijas, pademonstruoti orientaciją ekonominėje aplinkoje ir įgytas finansinio raštingumo žinias. Visus susirinkusius pasveikino Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Ukmergės Jono Basnavičiaus gimnazijos MMB M-BERS teko garbė atstovauti Ukmergės miestą Nacionalinėje mugėje, nors laimėjimų komandą ir nepasiekė, merginos džiaugiasi įgyta patirtimi, profesionalų vertinimais, pagyrimais ir paskatinimais. Merginos labai dėkingos UJBG direktoriui Valentinui Gendviliui už didžiulę pagalbą, paramą bei palaikymą viso projekto metu, už patarimus- bendrovės konsultantams Aurelijui Deviatnikovui bei Agnei Tėvelytei- Petronienei. MMB M- BERS koordinatorės mokytojos Milda Pakėnienė ir Vilma Grigienė. MMB M-BERS neatsisveikina ir kitais metais planuoja tęsti veiklą.