J.Basanavičiaus 10, LT-20107 Ukmergė Kodas 190341397
Tel. 8~340 63612, faks. 8~340 63662
El. paštas: rastine@basanavicius.ukmerge.lm.lt
Darbo laikas: I-IV 8-16.45 val., V 8-15.30 val.
Pietūs: 12.00 - 12.30 val.
Elektroninis dienynas Tvarkaraščiai Ugdymas karjerai Basakojis Projektai
 • Description slide 5

 • Description slide 6

 • Description slide 7

 • Description slide 8

 

2018-2019 m. m.

Mūsų mokykla dalyvauja GoScience projekte kaip asocijuotas partneris

GoScience - kūrybiškumo ir supratimo skatinimas gamtos ir tiksliųjų mokomųjų dalykų mokyme/si. (angl. GoScience - creativity and enhanced comprehension in science teaching and learning) yra tarptautinis Erasmus+ KA2 Strateginių partnerysčių projektas siekiantis vystyti ir diegti inovacijas švietime. Mokykla, kartu su kitomis 7 mokyklomis Lietuvoje, bei daugiau kaip  įsijungė į projektą kaip asocijuotas partneris, naudos gavėjas, kuris prisidės prie projekto veiklų įgyvendinimo, testavimo ir sklaidos.

Projekto tikslas – ugdyti jaunimą gamtamokslinių dalykų srityje, mokant suprasti ir suvokti ir tiksliųjų ir gamtos mokomųjų dalykų (tokių kaip fizika, chemija, biologija) esmę, išbandyti novatoriškus žinių įgijimo būdus ir metodus, taip pat skatinti kūrybiškumą ir teorinių žinių taikymą realiame gyvenime.

Projekto metu mokyklos mokytojai, kartu su mokiniais, pasirinkę mokomojo dalyko temą, įgyvendins ją netradicinio mokymo būdu, taip ugdydami savo kūrybiškumą, fantaziją, bendruosius gebėjimus, vertybines nuostatas, darbo komandoje dvasią, IT ir kitus įgūdžius, bei taip geriau išmoks ir suvoks temos esmę ir prasmę.

Siekiama auginti mokinių motyvaciją ir, kad panaudojant pedagoginius instrumentus, kurie dažniausiai taikomi humanitarinių dalykų mokymesi, pavyzdžiui, pasakojimą, teatro spektaklius, šokius, grafiką, vaizdo įrašus ir kt. galėtume mokytis ir gamtamokslinių bei tiksliųjų dalykų. Daugiau apie projektą galima rasti projekto tinklapyje: http://www.goscience.eu

Projekto trukmė: 2017 12 01 – 2019 11 30

 

Projektas tęsia Erasmus+ projekto GoErudio idėją: http://goerudio.pixel-online.org

2014-2017 m.m. Erasmus+Comenius tarpmokyklinis Strateginės partnerystės projektas „AU FIL DE NOS COURS D'EAU“ „Mūsų upių tėkmėje“. Projekto trukmė 3 metai. Projekto kalba prancūzų (pagrindinė), anglų ir ispanų. Projekte dalyvauja 7 mokyklos.

 1.  Lycée génral et technologique de Mirepoix (Prancūzija)
 2.  IES SIERRA DEL SEGURA (Ispanija)
 3.  Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani (Rumunija)
 4. Vay Adam Gimnazium Mezogazdasagi Szakkepzo Iskola es Kollegium (Vengrija)
 5. 3rd Gymnasio Peristeriou (Graikija)
 6. Merletcollege (Olandija)
 7. Jono Basanavičiaus gimnazija, Ukmergė (Lietuva)

Projekto tinklapis  http://wesolowskisylvie.wix.com/afch2o

Gimnazijos projekto tinklapis http://upiutekmeje.weebly.com

 

  2014 m. Lietuvos mokinių neformaliojo Švietimo centro, Salies mokymo «įstaigų bendrų edukacinių veiklų Projektų konkurso „Būkime kartu“ finansuotas Socialinis PROJEKTAS „Kurkime IR atraskime kartu “. Koordinatorė I.Patėjūnienė. 

2013-2014 m. m. Viešosios įstaigos Socialinių inovacijų instituto vykdomo projekto „Mokslo ir technologijų populiarinimo renginių rėmimo ir gebėjimų ugdymo sistema" MTP projektas „Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė 2013“. Koordinatorė K. Krivickienė.

Programa http://mokslopopuliarinimas.lt/renginiai/skelbimu-archyvas.html.

Nuotraukų archyvas http://mokslopopuliarinimas.lt/gallery/Tiksliuju-ir-gamtos-mokslu-savaite-2013/68.html

2012-2014 m. m. Comenius projektas „Des voies européennes pour la voie de la reussite“ – „Daug europietiškų kelių vienam sėkmės keliui“. Koordinatorė A. Kubrakovienė.

2012-2013 m. m. Italų ir lietuvių kultūros centras, Ukmergės raj.savivaldybė, gimnazija. Folklorinių šokių ir dainų projektas „Svetlyčia“ Meno vadovės: M. Barkauskienė ir E. Merenanu Vadovės: K.Krivickienė, Ž. Grigienė, D. Prokapienė. Dalyviai – I-III gimnazijos klasių mokiniaihttp://www.facebook.com/lietuve.aukstaite

2011-2013 m. m. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto vykdytas projektas „Lietuvių kalbos, literatūros (kultūros) ir Lietuvos istorijos mokymosi šaltinių skaitmeninės duomenų bazės, skirtos mokytojams ir mokiniams, sukūrimas ir diegimas.“ Dalyvavome kaip partneriaiwww.šaltiniai.info

 2011-2012 m. m. Švietimo mainų paramos fondas. Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Prikelkime senolių patirtį iš krašto praeities“ (PIKAS). Vadovės – Žydra Grigienė, Aušrinė Stočkutė, D.Prokapienė. Dalyviai – I-II gimn. klasių mokiniai.http://tapkprojektas.blogas.lt

Gimnazija dalyvauja Nacionalinėje bendrojo ugdymo programos  „MTP plius“ projektuose: „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas“, „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“, „Lyderių laikas-2“.